Важно обавештење:

за припремну наставу - други блок семинара

потребно је извадити санитарну књижицу

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019 / 2020 ГОДИНЕ

 

СУБОТА 12.10.2019.

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА 1.И 2.РАЗРЕД – ВЕЖБЕ (20)

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА –ВАСПИТАЧ

08.15.

Делиградска

кабинет неге 4.спрат

Биљана Аранђеловић

Валерија Ристовић

Татјана Томић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ

1.и 2.РАЗРЕД – ВЕЖБЕ (5)

ПЕДИЈАТРИЈСКА СЕСТРА – ТЕХНИЧАР

08.15.

Делиградска

кабинет неге 4.спрат

Биљана Аранђеловић

Валерија Ристовић

Татјана Томић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ

НОВОРОЂЕНЧЕ 3.РАЗРЕД (3)

ПЕДИЈАТРИЈСКА СЕСТРА – ТЕХНИЧАР

08.15.

         Делиградска        

кабинет неге 4.спрат

Ружа Станић

Вера Павић

Мила Цвијетиновић

АКУШЕРСТВО И ГИНЕКОЛОГИЈА СА НЕГОМ – ВЕЖБЕ 3.РАЗРЕД (1)

08.15.

         Делиградска        

кабинет неге 4.спрат

Ружа Станић

Вера Павић

Мила Цвијетиновић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ

НОВОРОЂЕНЧЕ 3.РАЗРЕД +

ВЕЖБЕ И НЕОНАТОЛОГИЈА 4.РАЗРЕД (12) МСВ+ ПСТ

08.30.

Делиградска

кабинет неге  4. спрат

Маја Завишин

Александра Пантелић

Александра Марјановић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ

НОВОРОЂЕНЧЕ 3.РАЗРЕД (1)

ГИНЕКОЛОШКО – АКУШЕРСКА СЕСТРА

08.45.

 Делиградска

кабинет неге 4.спрат

Весна Вергаш

Вера Симић

Сања Јарић

АКУШЕРСТВО И ГИНЕКОЛОГИЈА СА НЕГОМ – ТЕОРИЈА 3.РАЗРЕД (1) ПСТ

09.00.

         Делиградска

учионица број 2

Добрила Дедић

Иљана Ракић

Гордана Јањић

ГИНЕКОЛОГИЈА И АКУШЕРСТВО  (1)

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА – ТЕХНИЧАР

09.00.

         Делиградска

учионица број 2

Добрила Дедић

Иљана Ракић

Гордана Јањић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ

ДИГЕСТИВНЕ БОЛЕСТИ (6)  

РЕСПИРАТОРНЕ БОЛЕСТИ

09.15.

Делиградска

кабинет исхране 4. спрат

Вера Павић

Мила Цвијетиновић

Ружа Станић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ  3.разред – ИСХРАНА (6)

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА –ВАСПИТАЧ       

09.15.

Делиградска

кабинет исхране 4. спрат

Вера Павић

Мила Цвијетиновић

Ружа Станић

НЕУРОЛОГИЈА ПЕДИЈАТРИЈА 

(3)  МЕДИЦИНСКА СЕСТРА – ТЕХНИЧАР

09.30.

         Делиградска

учионица број 2

Иљана Ракић

Гордана Јањић

Добрила Дедић

ПЕДИЈАТРИЈА СА НЕГОМ 

2., 3. И 4.РАЗРЕД –ТЕОРИЈА (21) ПСТ +МСВ + ГАС

09.30.

         Делиградска

учионица број 2

Иљана Ракић

Гордана Јањић

Добрила Дедић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА 1.И 2.РАЗРЕД – ТЕОРИЈА (20)

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА –ВАСПИТАЧ

                  12.00

Делиградска

кабинет неге 4.спрат

Биљана Аранђеловић

Валерија Ристовић

Татјана Томић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА ДЕЦЕ

1. ,2.,3. И 4.РАЗРЕД – ТЕОРИЈА (8)ПЕДИЈАТРИЈСКА СЕСТРА – ТЕХНИЧАР

12.00.

Делиградска

кабинет неге 4.спрат

Биљана Аранђеловић

Валерија Ристовић

Татјана Томић

ПОНЕДЕЉАК 14.10.2019.

МИКРОБИОЛОГИЈА СА ЕПИДЕМИОЛОГИЈОМ (2)

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА –ВАСПИТАЧ

08.30.

Делиградска

учионица број 11

Јасна Пантелић Миљевић

Јасна Уљаревић

Јована Јевтовић

ФАРМАКОЛОГИЈА (5)

ПЕДИЈАТРИЈСКА СЕСТРА – ТЕХНИЧАР

ГИНЕКОЛОШКО – АКУШЕРСКА СЕСТРА

08.30.

Делиградска

учионица број 11

Јасна Пантелић Миљевић

Јасна Уљаревић

Јована Јевтовић

ИНФЕКТОЛОГИЈА

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА – ТЕХНИЧАР (3)

08.30.

Делиградска

учионица број 11

Јасна Уљаревић

Јасна Пантелић Миљевић

Јована Јевтовић

ИНФЕКТОЛОГИЈА СА НЕГОМ 3.И 4.РАЗРЕД-ТЕОРИЈА ПСТ + МСВ (4) 

08.30.

Делиградска

учионица број 11

Јасна Уљаревић

Јасна Пантелић Миљевић

Јована Јевтовић

ХИГИЈЕНА И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ  (1)

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА – ТЕХНИЧАР

09.00.

Делиградска

 учионица број 20

Зоран Томић

Јелена Томић

Биљана Вујанић

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА 1.ГРУПА(19)

ПСТ + ФТТ+ МСТ

09.15.

Делиградска

 учионица број 20

Зоран Томић

Јелена Томић

Биљана Вујанић

ИНФЕКТОЛОГИЈА СА НЕГОМ 3.И 4.РАЗРЕД – ВЕЖБЕ ПСТ + МСВ (4)      

                  12.00

Делиградска

кабинет неге 4.спрат

Никола Димитров

Љиљана Марковић

Милица Ћираковић

 

ФИЗИКА 1. И 3. РАЗРЕД

(3)

14.45.

Делиградска

учионица број 9

Мирјана Костић

Горан Симић

Јована Јевтовић

КИНЕЗИТЕРАПИЈА +

СПЕЦИЈАЛНА РЕХАБИЛИТАЦИЈА ВЕЖБЕ

14.45.

Делиградска

Физио кабинет у сутерену

Снежана Коцев

Чедомир Пауновић

Славица Бошков

КИНЕЗИТЕРАПИЈА +

СПЕЦИЈАЛНА РЕХАБИЛИТАЦИЈА ТЕОРИЈА

15.35.

Делиградска

учионица број 9

Славица Бошков

Александра Ранђеловић

Иљана Ракић

УТОРАК 15.10.2019.

СОЦИОЛОГИЈА

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

(3)

09.45.

Делиградска

учионица број 5

Зоран Милетић

Јадранка Гарић

Јована Јевтовић

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА 2.ГРУПА (17)

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА –ВАСПИТАЧ

11.00.

Делиградска

 учионица број 20

Зоран Томић

Јелена Томић

Јована Јевтовић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА

1.И 3.РАЗРЕД – ВЕЖБЕ (10)

ГИНЕКОЛОШКО – АКУШЕРСКА СЕСТРА

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА – ТЕХНИЧАР

11.00.

Вишеградска 26

кабинет неге

Весна Вергаш

Вера Симић

Сања Јарић

ХИРУРГИЈА 3. И 4. РАЗРЕД

(4) МЕДИЦИНСКА СЕСТРА – ТЕХНИЧАР

11.00.

Делиградска

 учионица број 20

Зоран Томић

Јелена Томић

Јована Јевтовић

ДЕЧЈА НЕУРОПСИХИЈАТРИЈА  СА НЕГОМ - ВЕЖБЕ (1)

11.15.

Делиградска

кабинет неге  4. спрат

Биљана Јовановић

Тијана Мркић

Александра Марјановић

ДЕЧЈА ХИРУРГИЈА  СА НЕГОМ - ВЕЖБЕ (1)

11.15.

Делиградска

Кабинет неге  4. спрат

Биљана Јовановић

Тијана Мркић

Александра Марјановић

ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА

4. РАЗРЕД – ТЕОРИЈА (1)

11.30.

Делиградска

учионица број 8а

Славица Бошков

Светлана Матић

Тања Веселиновић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА И РЕХАБИЛИТАЦИЈА – ТЕОРИЈА  (4)

11.30.

Делиградска

учионица број 8а

Славица Бошков

Светлана Матић

Тања Веселиновић

ДЕЧЈА ХИРУРГИЈА  СА НЕГОМ - ТЕОРИЈА (1)

11.30.

Делиградска

учионица број 8а

Светлана Матић

Славица Бошков

Тања Веселиновић

ДЕЧЈА НЕУРОПСИХИЈАТРИЈА СА НЕГОМ  - ТЕОРИЈА (1)

11.30.

Делиградска

учионица број 8а

Светлана Матић

Славица Бошков

Тања Веселиновић

ХЕМИЈА 3.РАЗРЕД МСВ

ХЕМИЈА –ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

(3) МСТ

11.35.

           Делиградска

учионица број 10

Славица Љубојевић

Сузана Стојановић

Тања Веселиновић

ГЕОГРАФИЈА

1.РАЗРЕД  (2)       

11.45.

           Делиградска

учионица број 8

Вељко Булић

Пеђа Војводић

Ана Јандрлић

ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА

4. РАЗРЕД – ВЕЖБЕ (1)

12.00.

Делиградска

Физио кабинет у сутерену

Снежана Коцев

Сања Миљковић

Љиљана Цвејић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА И РЕХАБИЛИТАЦИЈА – ВЕЖБЕ (4)

12.00.

Делиградска

Физио кабинет у сутерену

Снежана Коцев

Сања Миљковић

Љиљана Цвејић

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА

1.И 3.РАЗРЕД – ТЕОРИЈА (10)

ГИНЕКОЛОШКО – АКУШЕРСКА СЕСТРА

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА – ТЕХНИЧАР

12.30.

Вишеградска 26

кабинет неге

Весна Вергаш

Вера Симић

Сања Јарић

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ – 1.РАЗРЕД

ПИСМЕНИ (1)             

12.45.

Делиградска

учионица број 1

Слађана Лукић Бундало

ПАТОЛОГИЈА МСВ+ГАС

(3)

13.15.

Делиградска

учионица број 5

Златко Вежа

Гордана Костић

Тања Веселиновић

МЕДИЦИНСКА БИОХЕМИЈА 4.РАЗРЕД

(3)

13.15.

           Делиградска

учионица број 5

Гордана Костић

Златко Вежа

Тања Веселиновић

ИСТОРИЈА 2.РАЗРЕД (2)

13.30.

           Делиградска

учионица број 1

Дејан Крунић

Јелица Ђикановић

Јована Јевтовић

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ 3.РАЗРЕД (1)

13.30.

           Делиградска

учионица број 1

Јована Јевтовић 

Дејан Крунић

Јелица Ђикановић

БИОЛОГИЈА 1.РАЗРЕД (3)

14.00.

           Делиградска

учионица број 9

Брана Косановић

Наташа Бабић Даниловић

Марија Миленковић

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ – 1.РАЗРЕД

УСМЕНИ (1)                

14.45.

Делиградска

учионица број 16

Слађана Лукић Бундало

Ловорка Павловић

Татјана Милошевић

КЊИЖЕВНОСТ ЗА ДЕЦУ

(1)

 

14.45.

Делиградска

учионица број 16

Слађана Лукић Бундало

Ловорка Павловић

Татјана Милошевић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК 4.РАЗРЕД – ПИСМЕНИ (1)

14.45. Делиградска

учионица број 8А

Наташа Вујанић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК 4.РАЗРЕД – УСМЕНИ (1)

15.35.

Делиградска

учионица број 8А

Наташа Вујанић

Нина Пилиповић

Ивана Пауновић

СРЕДА 16.10.2019.

ВАСПИТАЊЕ И НЕГА ДЕЦЕ

 3. И 4. РАЗРЕД – ВЕЖБЕ (14)

Улица Пожешка број 28

08.00.

Предшколска установа „Свети Сава“

Гордана Пешић

Биљана Јовановић

Тања Веселиновић

МЕДИЦИНСКА ИНФОРМАТИКА – ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ (2)

10.30.

Делиградска

Кабинет информатике

Срђан Стефановић

Љубица Поповић

Јована Јевтовић

ПСИХОЛОГИЈА 2.РАЗРЕД (1)

ЗДРАВСТВЕНА ПСИХОЛОГИЈА

2.РАЗРЕД (2)

11.45.

Делиградска

       учионица број 3      

Гордана Кијановић

Јелена Нешковић

Слађана Ђукић

ДЕЧЈА ПСИХОЛОГИЈА – ТЕОРИЈА (2)

11.45.

Делиградска

       учионица број 3      

Јелена Нешковић

Гордана Кијановић

Слађана Ђукић

ДЕЧЈА ПСИХОЛОГИЈА – ВЕЖБЕ (2)

12.45.

Делиградска

       учионица број 3      

Јелена Нешковић

Гордана Кијановић

Слађана Ђукић

ПРЕДШКОЛСКА ПЕДАГОГИЈА (5)

14.00.

Делиградска

учионица број 9

Јасмина Вучићевић

Сандра Митровић

Тања Веселиновић

ВАСПИТАЊЕ И НЕГА ДЕЦЕ

 3. И 4. РАЗРЕД – ТЕОРИЈА (14)

14.00.

 Делиградска

учионица број 9

Јасмина Вучићевић

Сандра Митровић

Тања Веселиновић

ПРВА ПОМОЋ 1. РАЗРЕД – ВЕЖБЕ (10)

15.00.

Делиградска

кабинет прве помоћи

Биљана Вујанић

Оливера Стојичић

Драган Латиновић

ЧЕТВРТАК 17.10.2019.

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК

ПИСМЕНИ ДЕО (26)       

10.30.

Делиградска

учионица број 8

Јелена Јовановић

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК

УСМЕНИ ДЕО (23)

11.30.

Делиградска

учионица број 8

Оливера Гемаљевић

Јелена Јовановић

Тања Веселиновић

МЕДИЦИНСКА ЕТИКА (2)

ФИЛОЗОФИЈА (2)                         

14.00.

Делиградска

учионица број 9

Драган Самарџић

Зоран Милетић

Јована Јевтовић

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА

4. РАЗРЕД (4)

14.00.

Вишеградска

учионица број 1

Александра Милина

Добрила Дедић

Славица Љубојевић

ПЕТАК 18.10.2019.

ПРЕДУЗЕТНИШТВО (3)

10.45.

Делиградска

учионица број 2

Гордана Митровић

Вера Симић

Јована Јевтовић

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ 1.РАЗРЕД (2)

13.00.

Делиградска

учионица број 1

Јелена Станисављевић

Људмила Брајовић Левајац

Тања Веселиновић

ЛИКОВНА КУЛТУРА

1.РАЗРЕД (4)

13.00.

Делиградска

учионица број 1

Људмила Брајовић Левајац

Јелена Станисављевић

Тања Веселиновић

МУЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА – ТЕОРИЈА (2)

13.00.

Делиградска

учионица број 1

Јелена Станисављевић

Људмила Брајовић Левајац

Тања Веселиновић

МУЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ ДЕЦЕ РАНОГ УЗРАСТА – ТЕОРИЈА (2)

14.00.

Делиградска

учионица број 1

Јелена Станисављевић

Људмила Брајовић Левајац

Тања Веселиновић

         

 

 

 

 

 

 

ЗА УЧЕНИКЕ КОЈИ НАКОН ЗАВРШЕНОГ РАЗРЕДА ПРИЈАВЉУЈУ НАКНАДНО ИСПИТЕ БИЋЕ ОБЈАВЉЕНА ДОПУНА РАСПОРЕДА СА НОВИМ ТЕРМИНИМА.

Моле се наставници да најмање 2 дана пре почетка испита најаве немогућност присуства истом.

 

Кординатор за наставу и помоћник директора   

Јелена Станисављевић      

                      

----------------------------------------------    

 

 

1.ГРУПА ЗА АНАТОМИЈУ И ФИЗИОЛОГИЈУ

БУРГУНД МИЛЕНА

ЗДРАВКОВИЋ АНЂЕЛА

ВУКАШИНОВИЋ МИЛЕНА

АРСИЋ АЛЕКСАНДАР

ЈАЊИЋ ТАМАРА

БЈЕЛИЋ КАТАРИНА

СТАНИЋ ТИЈАНА

НЕЗИРИ АНИТА

ЉАМИЋ МАРИЈА

МИРОСАВЉЕВИЋ МАРИНА

ВУЛЕТИЋ ИВАНА

ФОДУЛОВИЋ АНИТА

МИТИЋ АНЂЕЛА

ЕЋИМОВИЋ САРА

ТОШИЋ АЛЕКСАНДРА

ВЕЉКОВИЋ ТЕОДОРА

КОНЧАР ЉУБИЦА

ПРВАЧКИ СИМОНА

ПАВЛОВИЋ КАТАРИНА

БЛАГОЈЕВИЋ НАТАША

ВАСИЛЕВ МИЛОШ

 

 

 

2.ГРУПА ЗА АНАТОМИЈУ И ФИЗИОЛОГИЈУ

ТЕКЕЛЕРОВИЋ НЕВЕНА

САВИЋ ТАТЈАНА

МАРИЋ ЕМИЛИЈА

СТОЈКОВИЋ ИРЕНА

СТАНКИЋ КРИСТИНА

СТАНОЈЕВИЋ ЛУЦИЈА

МИРКОВИЋ ИВАНА

ПОТРИЋ ИВАНА

СТОЈКОВИЋ КАТАРИНА

ЈОВАНОВИЋ АНЂЕЛА

ЈОВАНОВИЋ ЈЕЛЕНА

ЖИВАНОВИЋ МАРИЈА

КНЕЖЕВИЋ НАТАША

СТАНКОВИЋ МИЛИЦА

ЖИВОТИЋ ЉУБИЦА

ЈОВАНОВИЋ НЕВЕНА